İki Popüler Analist Bu 2 Altcoin için Patlama Bekliyor!

Popüler bir kripto analisti, bir Dogecoin rakibinin daha büyük kazançlar elde etmek üzere hazırlandığını söylüyor. Bit başka tecrübeli analist ise piyasa değerine göre ilk 10’da yer alan bir altcoinin mevcut seviyeden çift haneli yüzdelik puanlarla yükseleceğini tahmin ediyor. Analistlerin bu 2 altcoin için yapmış olduğu tahminleri okuyucularımız için derledik.

Kaleo: FLOKI 3 kattan fazla yükselecek!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada son zamanlarda meme coin rüzgarı esiyor. Bu rüzgarda yelkenlerini şişirenlerden birisi de Floki Inu (FLOKI) oldu. Bazıları meme coin için daha fazlasını bekliyor. Kaleo takma aldı analist, FLOKI’nin piyasa değerinin en az 10 milyar dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Yani mevcut değerinin 3 katından fazlasına çıkma potansiyeli olduğunu söylüyor. Analist, FLOKI’nin teknik analizde kullanılan ve geleneksel olarak yaklaşan bir kopuşa işaret eden bir ‘cup and handle’ formasyonu oluşturduktan sonra çok daha yukarılara çıkabileceğini belirtiyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Burada süslü bir grafiğe ihtiyacınız yok. Sadece FLOKI’nin yakınlaştırılmış haline bakın. 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden test ediyor.

  • Temiz yüksek zaman dilimi ‘cup and handle’ı.
  • BNB fiyat keşfinin eşiğinde.
  • Memecoin süper döngüsü.
  • Bu, bir sonraki adımda kolayca 10 milyar dolar artıya gönderir.

FLOKI ve PEPE fiyat modelleri arasındaki benzerlik

Analist, FLOKI’nin mevcut fiyat modelini, ani yükselişinden önce bir başka kırmızı-sıcak memecoin olan Pepe (PEPE) ile karşılaştırıyor. Kaleo, FLOKI’nin Binance’in BNB Chain’e dayalı olmasından faydalandığını söylüyor. Bu bağlamda analist, BNB Chain’in yerel tokenı olan BNB’nin boğa trendinde olduğunu kaydediyor. Buradan hareketle analist, şu yorumu yapıyor:

Düşük zaman diliminde FLOKI, son yükselişinden önce PEPE’ye çok benziyor. Benzer bir anlatıya da sahip: PEPE yüksek ETH beta meme oyunu, FLOKI ise yüksek BNB beta meme oyunu.

Bluntz: Bu altcoin için dört haneli bir rakam kaçınılmaz!

Bir başka yerde Bluntz takma adlı analist, BNB Chain ekosistemi için yardımcı token olan BNB’ye bakıyor. Analist, BNB’nin en az 1.000 dolarlık bir fiyata ulaşacağını söylüyor. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

BNB’nin bu döngüde dört haneli bir rakam elde etmemesi mümkün değil.

Bluntz’un haftalık zaman dilimindeki BNB grafiğine göre, teknik analizinde bazen Elliott Wave teorisini kullanan takma isimli analist, BNB’nin beş dalgalı bir modelde yaklaşık 1.200 dolarlık bir fiyata ulaşmasını bekliyor gibi görünüyor. Bu da mevcut seviyeden yaklaşık %71’lik bir kazanç anlamına geliyor.

BBN fiyat tahmini. Kaynak: Bluntz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir